©2021 
p4nczi

Jesteśmy firmą zajmującą się szyciem błamów (dywanów/narzut) z naturalnych skór baranich, owczych i jagnięcych, które importujemy z Włoch oraz Hiszpanii. Surowiec ten pochodzi pochodzi m.in. z niewykorzystanych fragmentów skór produkcyjnych firm odzieżowych, zajmujących się szyciem ubrań z tychże materiałów.

 

Błamy to inaczej dywany lub narzuty wykonywane z naturalnej skóry.

 

W naszej ofercie posiadamy:

 

 

Realizujemy zamówienia Błamów pod kątem Państwa wymagań związanych z rozmiarem, ilością i kolorystyką. 

 

Wszystkie nasze gotowe produkty mają standardowy wymiar 160x200 cm oraz 60x160 cm (mniejsze Błamy, które znajdują się tylko w ZESTAWACH).

 

W razie potrzeby przygotowujemy pod zamówienia dopasowaną rozmiarówkę. Jedynie Błamy tkane mają ograniczenia co do wielkości - krótszy bok nie może być dłuższy niż 200cm. 

Błamy wykonane na krosnach z pasków skóry, połączonych tasiemkami i sznurkami. Idealnie nadają się jako dywany na podłogę, na tapczany oraz fotele (niestety nie polecamy na fotele obite skórą). 

 

Rozmiary błamów na indywidualne zamówienie. Jedyne ograniczenia to forma prostokąta, a maksymalna jednostka wymiaru to 200cm - np. 200x200 / 200x220.

 

Standardowe wymiary błamu: 160x200

Błamy tkane

ZOBACZ!

Różnorodność i szeroka paleta barw kawałków sprawia, że te błamy są idealne jako narzuta na fotele.

Błamy szyte z kawałków skór

ZOBACZ!

Nie tylko można je stosować ze względów medycznych, ale również dla osób zdrowych posiadają duże znaczenie, np. niwelują skutki oddziaływania na nas żył wodnych.

Błamy medyczne

ZOBACZ!